PKP CARGO SERVICE po raz pierwszy na kolejowych Mistrzostwach w tenisie stołowym

W tym roku PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. po raz pierwszy wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Polski Kolejarzy w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn (61 edycja), które zostały zorganizowane w Iławie w dniach 26-28 kwietnia. Organizatorem wydarzenia było warszawskie Stowarzyszenie Krzewienia Sportu, Turystyki i Kultury „Kolejarz”.

Uczestnicy startowali w następujących kategoriach wiekowych: M-mężczyzn, K-kobiet: M-1 i K-1: 14-35 lat, M-2 i K-2: 36-45 lat, M-3 i K-3: 46-55 lat, M-4 i K-4: powyżej 55 lat.

W opinii reprezentujących spółkę zawodników, mistrzostwa zorganizowane zostały na najwyższym poziomie. Spora grupa zawodników, którzy pojawili się w Iławie na zawodach, to grający profesjonalnie tenisiści z 3 i 2 ligi. W zawodach udział wzięło 14 drużyn reprezentowanych łącznie przez około 110 zawodników. Drużyna PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. reprezentowana tylko przez 9 zawodników zdobyła 7 miejsce w klasyfikacji drużynowej, otrzymując puchar. Drużyna zaprezentowała dobry poziom gry, który pozwolił dotrzeć wszystkim zawodnikom do 3 poziomu rozgrywek, a niektórym nawet dalej. Zawodnicy spółki, wygrali w sumie 19 meczy w grach indywidualnych i deblowych uzyskując 109 punktów.

Gratulujemy naszym zawodnikom wyników i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji zawodów, już za rok.