Narciarze z PKP CARGO SERVICE znowu na podium !

W dniach 7-9 marca 2014 r. w Zwardoniu na Małym Rachowcu odbyły się X Otwarte Mistrzostwa Polski Kolejarzy w Narciarstwie Alpejskim. Mimo dodatnich temperatur i braku śniegu reprezentanci poradzili sobie doskonale. Łącznie w zawodach uczestniczyło 53 zawodników podzielonych na 7 kategorii wiekowych.

Na starcie, już po raz trzeci, stanęła reprezentacja PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. Tym razem w  składzie: Joanna Guberniak, Daniel Palarz, Łukasz Wapienik, Andrzej Szmajduch oraz Mateusz Zdrach. Wszyscy nasi zawodnicy zajęli punktowane miejsca w swoich kategoriach. Wyniki w klasyfikacjach indywidualnych:

1 miejsce w kategorii K1 - Joanna Guberniak
1 miejsce w kategorii M2 - Łukasz Wapienik
3 miejsce w kategorii M1 - Mateusz Zdrach
4 miejsce w kategorii M1 - Daniel Palarz
4 miejsce w kategorii M3 - Andrzej Szmajduch

W klasyfikacji drużynowej narciarze PKP CARGO SERVICE stanęli na podium zajmując ostatecznie 2 miejsce, natomiast w  klasyfikacji  rodzinnej reprezentacja  naszej Spółki uplasowała się na 3 miejscu. Gratulacje!