Najwyższe miejsce na podium dla reprezentacji PKP CARGO SERVICE!

W dniach 03 do 05 marca br. w Zwardoniu na Małym Rachowcu odbyły się kolejne - już XIII - Otwarte Mistrzostwa Polski Kolejarzy w Narciarstwie Alpejskim. Słońce dzielnie kibicowało doskonale przygotowanym reprezentacjom narciarzy kolejarzy. Tradycyjnie zawodnicy startowali w 7 kategoriach wiekowych.

Po raz szósty do rywalizacji przystąpiła reprezentacja PKP CARGO SERVICE sp. z o.o., w tym roku licząca aż 29 zawodników.

Ostra rywalizacja o I miejsce w klasyfikacji drużynowej, wzorem poprzednich lat, rozgrywała się między reprezentacjami PKP CARGO SERVICE a Południowym Zakładem Spółki PKP CARGO. Po zaciętej walce najlepszą drużyną XIII Otwartych Mistrzostw Polski Kolejarzy w Narciarstwie Alpejskim została drużyna PKP CARGO SERVICE !

W klasyfikacjach indywidualnych zdobyliśmy 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale. Wszyscy nasi zawodnicy zajęli punktowane miejsca w swoich kategoriach.