Mistrzostwa Polski Kolejarzy w narciarstwie alpejskim.

W dniu 3 marca 2012 roku na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Kolejarzy w narciarstwie alpejskim (slalom gigant).

Do zawodów zgłoszono blisko 150 zawodników z kilkunastu zakładów podzielonych na 7 kategorii wiekowych.

Na starcie po raz pierwszy stanęła reprezentacja PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. w składzie Joanna Guberniak (kapitan), Grzegorz Obrok, Arkadiusz Ochman, Marcin Sobik oraz Łukasz Wapienik. Wszyscy nasi zawodnicy zajęli punktowane miejsca w swoich kategoriach.

W klasyfikacji drużynowej nasi zawodnicy ukończyli rywalizację tuż za podium na 4 miejscu. Na ten niewątpliwy sukces złożyły się bardzo dobre wyniki w klasyfikacjach indywidualnych:

2 miejsce w kategorii M2 Łukasza Wapienika

3 miejsce w kategorii M2 Marcina Sobika

4 miejsce w kategorii K1 Joanny Guberniak

11 miejsce w kategorii M1 Arkadiusza Ochmana

16 miejsce w kategorii M1 Grzegorza Obroka.

W IX Mistrzostwach Polski nasza drużyna deklaruje zaciętą walkę o podium, zwłaszcza że już w tym roku do najniższego stopnia podium zdobytego przez czterokrotnie liczniejszą ekipę IZ Rzeszów drużynie PKP CARGO SERVICE zabrakło niewielu punktów.